/   WK 2022 nieuws

Bondscoach maakt selectie Nederlands Elftal kwalificatie WK 2022 bekend

furore

Nieuwbakken bondscoach Louis van Gaal heeft de definitieve selectie van het Nederlands Elftal voor de WK 2022 kwalificatiewedstrijden bekend gemaakt. Hij roept 25 spelers op.

Bergwijn en Dumfries toegevoegd

Ten opzichte van zijn voorlopige selectie vallen Donny van de Beek en Remko Pasveer af. Hiervoor in de plaats komen Steven Bergwijn en Denzel Dumfries, die niet bij de voorlopige selectie zaten.

Selectie Nederlands Elftal kwalificatie WK 2022

SpelerClub
Nathan AkéManchester City
Steven BerghuisAjax
Steven BergwijnTottenham Hotspur
Justin BijlowFeyenoord
Daley BlindAjax
Memphis DepayBarcelona
Virgil van DijkLiverpool
Joël DrommelPSV
Denzel DumfriesInternazionale
Cody GakpoPSV
Ryan GravenberchAjax
Frenkie de JongBarcelona
Davy KlaassenAjax
Teun KoopmeinersAZ
Tim KrulNorwich City
Matthijs de LigtJuventus
Tyrell MalaciaFeyenoord
Donyell MalenBorussia Dortmund
Devyne RenschAjax
Marten de RoonAtalanta Bergamo
Guus TilFeyenoord
Jurriën TimberAjax
Stefan de VrijInternazionale
Wout WeghorstVfL Wolfsburg
Georginio WijnaldumParis Saint-Germain

Drie WK voetbal kwalificatiewedstrijden in september 2021

Komende twee weken zijn belangrijk voor Oranje om kwalificatie voor het WK 2022 af te dwingen. Er staan drie WK kwalificatiewedstrijden op het programma:

  • Woensdag 1 september 2021 om 20:45 uur: Noorwegen– Nederland in Oslo
  • Zaterdag 4 september 2021 om 20:45 uur: Nederland – Montenegro in Eindhoven
  • Dinsdag 7 september 2021 om 20:45 uur: Nederland – Turkije in Amsterdam

Stand groep G kwalificatie Nederland WK 2022

Het wordt nog een hele kluif voor Oranje om zich te kwalificeren voor het WK 2022 voetbal, omdat er eerder verloren werd van Turkije (uit). Hieronder de stand in Groep G van de kwalificatie voor het WK 2022 voetbal in Qatar.

Groep G Kwalificatie WK 2022WGWGVDVDTPunten
NEDERLAND641122613
Noorwegen641112513
Turkije6321161311
Montenegro6222898
Letland61237105
Gibraltar60063250

Hieronder het complete programma van het Nederlands Elftal tijdens de WK 2022 kwalificatie reeks.

DagDatumTijdTypeStadionThuisUitUitslag
WK 2022 kwalificatie
woensdag24 maart 202118:00WK 2022 Kwal.Ali Sami Yen Sports Complex
Turkije
Nederland
4 - 2
zaterdag27 maart 202118:00WK 2022 Kwal.Johan Cruijff ArenA
Nederland
Letland
2 - 0
dinsdag30 maart 202120.45WK 2022 Kwal.Victoria Stadium
Gibraltar
Nederland
0 - 7
EK 2021
zondag13 juni 202121:00EK 2021Johan Cruijff ArenA
Oekraïne
Nederland
2 - 3
donderdag17 juni 202121:00EK 2021Johan Cruijff ArenA
Nederland
Oostenrijk
2 - 0
maandag21 juni 202118:00EK 2021Johan Cruijff ArenA
Noord-Macedonië
Nederland
0 - 3
zondag27 juni 202118:00Achtste finale EK 2021Boedapest
Nederland
Tsjechië
0 - 2
WK 2022 kwalificatie
woensdag1 september 202120.45WK 2022 Kwal.Ullevål, Oslo
Noorwegen
Nederland
1 - 1
zaterdag4 september 202120.45WK 2022 Kwal.PSV stadion Eindhoven
Nederland
Montenegro
4 - 0
dinsdag7 september 202120.45WK 2022 Kwal.Johan Cruijff ArenA
Nederland
Turkije
6 - 1
vrijdag8 oktober 202120.45WK 2022 Kwal.Daugavastadion, Riga
Letland
Nederland
maandag11 oktober 202120.45WK 2022 Kwal.De Kuip, Rotterdam
Nederland
Gibraltar
zaterdag13 november 202120.45WK 2022 Kwal.City Stadium, Podgorica, Montenegro
Montenegro
Nederland
dinsdag16 november 202120.45WK 2022 Kwal.De Kuip, Rotterdam
Nederland
Noorwegen

Plaats een reactie