Opstelling Nederlands Elftal

Op deze pagina houden we altijd de meest actuele opstelling van het Nederlands Elftal bij op weg naar het WK 2022 voetbal in Qatar. Ook vind je naar mate het WK voetbal dichterbij komt de opstellingen van voorgaande wedstrijden.

Opstelling Nederland Letland WK 2022

Op vrijdag 8 oktober speelt het Nederlands Elftal de WK kwalificatiewedstrijd in Riga tegen Letland. Hieronder de opstelling van Oranje tegen Letland:

Doelman: Justin Bijlow
Verdedigers: Denzel Dumfries, Stefan de Vrij, Virgil van Dijk, Daley Blind
Middenvelders: Guus Til, Frenkie de Jong, Davey Klaassen
Aanvallers: Steven Berghuis, Memphis Depay, Cody Gakpo

Opstelling Nederland Gibraltar WK 2022

Opstelling van Oranje tegen Gibraltar is nog niet bekend.

Selectie Nederlands Elftal oktober 2021

Hieronder de selectie van het Nederlands Elftal voor de wedstrijden in oktober 2021 tegen Letland en Gibraltar. In november komt Oranje nog een keer samen voor de laatste WK kwalificatie wedstrijden. Bekijk hier het programma van het Nederlands Elftal.

SpelerClub
Nathan AkéManchester City
Steven BerghuisAjax
Justin BijlowFeyenoord
Daley BlindAjax
Memphis DepayBarcelona
Virgil van DijkLiverpool
Joël DrommelPSV
Denzel DumfriesInternazionale
Mark FlekkenSC Freiburg
Cody GakpoPSV
Ryan GravenberchAjax
Frenkie de JongBarcelona
Luuk de JongBarcelona
Davy KlaassenAjax
Teun KoopmeinersAtalanta Bergamo
Tim Krul Norwich City
Noa LangClub Brugge
Matthijs de LigtJuventus
Tyrell MalaciaFeyenoord
Donyell MalenBorussia Dortmund
Marten de RoonAtalanta Bergamo
Guus TilFeyenoord
Jurriën TimberAjax
Stefan de VrijInternazionale
Wout WeghorstVfL Wolfsburg
Georginio WijnaldumParis Saint-Germain

Opstelling Nederland tegen Turkije ( 7 september 2021)

Hieronder de opstelling van het Nederlands Elftal tegen Turkije. Deze wedstrijd werd gespeeld op 7 september 2021. Oranje won deze wedstrijd in de WK kwalificatiegroep G met 6-1.

Doelman: Justin Bijlow
Verdedigers: Denzel Dumfries, Stefan de Vrij, Virgil van Dijk, Daley Blind
Middenvelders: Wijnaldum, Frenkie de Jong, Davey Klaassen
Aanvallers: Steven Berghuis, Memphis Depay, Steven Bergwijn

Stand Nederland WK kwalificatie 2022 Groep G

Hieronder de stand in de groep van Nederland (Groep G WK kwalificatie 2022).

Groep G Kwalificatie WK 2022WGWGVDVDTPunten
NEDERLAND861129619
Noorwegen852115617
Turkije8431191515
Montenegro8323111111
Letland81258135
Gibraltar80083340

Op de hoogte blijven van het WK 2022 en het Nederlands Elftal?

Blijf up to date en schrijf je in op de gratis nieuwsbrief over het WK voetbal van 2022.