Prijzen kaarten WK 2022

Inmiddels zijn de prijzen van WK 2022 kaarten bekend. De WK tickets zijn al te koop vanaf 250 QAT, wat neerkomt op 60 euro. Dit betreft dan kaarten voor supporters uit het buitenland. Voor de lokale supporters, het WK 2022 wordt in Qatar gespeeld, zijn de kaarten te koop voor een gereduceerd tarief vanaf 40 QAT, wat neer komt op ongeveer 10 euro.

Alle prijzen van de tickets voor het WK voetbal

Zie hieronder de tabel voor de prijzen van de tickets voor het WK 2022 voetbal in Qatar. Onderstaande prijzen zijn de prijzen die gelden tijdens de eerste verkoopfase.

Tickets via Viagogo

Prijzen tickets individuele WK wedstrijden

Prijzen in QARCAT 1CAT 2CAT 3CAT 4Accessibility tickets
Openingswedstrijd225016001100200200
Groepswedstrijden8006002504040
Achtste finales10007503507070
Kwartfinales15501050750300300
Halve finales348024001300500500
Troostfinale15501100750300300
Finale WK 2022585036502200750750
Alle WK kaarten worden verkocht in de munteenheid van Qatar (QAT). Categorie 4 kaarten zijn alleen beschikbaar voor inwoners van Qatar.

Prijzen tickets team specifieke wedstrijden

Hieronder de prijzen van team specifieke wedstrijden, ook wel bekend als “follow your team” tickets. Hierbij kan je kiezen om naar alle wedstrijden van je land te gaan. Je kan dan kiezen voor alleen alle groepswedstijden (TST3), alle groepswedstrijden en een achtste finale (TST4) of naar alles tot en met de finale (TST7).

Prijzen in QARCAT 1CAT 2CAT 3CAT 4Accessibility tickets
TST3 Qatar225016001100200200
TST3 overige teams8006002504040
TST4 Qatar10007503507070
TST4 overige teams15501050750300300
TST7 Qatar348024001300500500
TST7 overige teams15501100750300300
Alle WK kaarten worden verkocht in de munteenheid van Qatar (QAT). TST3 bevat 3 groepswedstrijden, TST4 3 groepswedstrijden en een achtste finale, TST7 bevat 3 groepswedstrijden, een achtste, een kwart, een halve en een finale. **Mocht je gekozen land zover komen.

Categorie 4 WK kaarten voor lokale supporters

Tijdens de voorgaande edities van het WK voetbal in Zuid-Afrika (2010), Brazilië (2014) en het afgelopen WK voetbal in Rusland (2018), werden ook gereduceerde tarieven gebruikt voor de lokale bevolking. Dit zijn de zogenoemde categorie 4 kaarten. Dit keer zijn deze kaarten ook alleen beschikbaar voor de bevolking van Qatar.

Categorie 1, 2 en 3 voor alle supporters

Supporters van alle landen kunnen in aanmerking komen voor kaarten uit de categorie 1, 2 en 3. De groepswedstrijden zijn de goedkoopste wedstrijden om bij te wonen, deze zijn verkrijgbaar vanaf 60 euro per wedstrijd. De openingswedstrijd kost iets meer, daar kan je bij zijn vanaf 266 euro.

Prijzen tickets WK 2022

Duurste prijzen WK kaarten

De duurste kaarten voor het WK 2022 zijn kaarten voor de finale van WK 2022 in categorie 1. Deze kostten 5850 Qat, omgerekend zo’n 1400 euro. Wil je de finale bezoeken, maar niet de hoofdprijs betalen? De goedkoopste tickets voor de WK finale kosten zo’n 530 euro. In bovenstaande tabel staan alle door de FIFA bepaalde verkoopprijzen van de WK kaarten.

Lees hier meer over het kopen van kaarten voor WK 2022.

QAT omrekenen naar Euro

Via de website van de FIFA wordt eigenlijk alleen gerekend in de Qatarese munteenheid QAT. Wil je snel QAT omrekenen naar Euro of dollar? Dan kan dat snel via deze tool van Google.