Programma Nederlands Elftal

Op deze pagina vind je het actuele overzicht van het programma van het Nederlands Elftal op weg naar het WK 2022 voetbal, inclusief oefenwedstrijden, Nations League wedstrijden en de kwalificatiewedstrijden voor het WK 2022 voetbal in Qatar.

Overzicht kwalificatie WK 2022 en programma Nederlands Elftal tot aan 2022

Bekijk hieronder het complete programma van het Nederlands Elftal op weg naar het WK 2022 in Qatar. Het Nederlands Elftal is tijdens de kwalificatiereeks voor het WK 2022 ingedeeld in Groep G, samen met Turkije, Noorwegen, Montenegro, Letland en Gibraltar.

Hieronder alle kwalificatiewedstrijden en oefenwedstrijden van Oranje overzichtelijk op een rij.

DagDatumTijdTypeStadionThuisUitUitslag
WK 2022 kwalificatie
woensdag24 maart 202118:00WK 2022 Kwal.Ali Sami Yen Sports Complex
Turkije
Nederland
4 - 2
zaterdag27 maart 202118:00WK 2022 Kwal.Johan Cruijff ArenA
Nederland
Letland
2 - 0
dinsdag30 maart 202120.45WK 2022 Kwal.Victoria Stadium
Gibraltar
Nederland
0 - 7
EK 2021
zondag13 juni 202121:00EK 2021Johan Cruijff ArenA
Oekraïne
Nederland
2 - 3
donderdag17 juni 202121:00EK 2021Johan Cruijff ArenA
Nederland
Oostenrijk
2 - 0
maandag21 juni 202118:00EK 2021Johan Cruijff ArenA
Noord-Macedonië
Nederland
0 - 3
zondag27 juni 202118:00Achtste finale EK 2021Boedapest
Nederland
Tsjechië
0 - 2
WK 2022 kwalificatie
woensdag1 september 202120.45WK 2022 Kwal.Ullevål, Oslo
Noorwegen
Nederland
1 - 1
zaterdag4 september 202120.45WK 2022 Kwal.PSV stadion Eindhoven
Nederland
Montenegro
4 - 0
dinsdag7 september 202120.45WK 2022 Kwal.Johan Cruijff ArenA
Nederland
Turkije
6 - 1
vrijdag8 oktober 202120.45WK 2022 Kwal.Daugavastadion, Riga
Letland
Nederland
0 - 1
maandag11 oktober 202120.45WK 2022 Kwal.De Kuip, Rotterdam
Nederland
Gibraltar
6 - 0
zaterdag13 november 202120.45WK 2022 Kwal.City Stadium, Podgorica, Montenegro
Montenegro
Nederland
dinsdag16 november 202120.45WK 2022 Kwal.De Kuip, Rotterdam
Nederland
Noorwegen

Stand Groep G kwalificatie Nederlands Elftal WK 2022

Groep G Kwalificatie WK 2022WGWGVDVDTPunten
NEDERLAND861129619
Noorwegen852115617
Turkije8431191515
Montenegro8323111111
Letland81258135
Gibraltar80083340

Programma álle WK 2022 kwalificatiewedstrijden

Het complete speelschema van de kwalificatie voor het WK 2018 vindt u onder het kopje ‘Speelschema kwalificatie WK 2022‘, ook per groep te bekijken. Ook is het speelschema voor het eindtoernooi al bekend, alleen nog niet welke landen er mee doen. Je kan dus wel alvast alle data in de agenda zetten, zodat je geen wedstrijd hoeft te missen. Bekijk hier het complete speelschema voor het WK 2022 in Qatar.

Alles over het Nederlands Elftal

Wil je op de hoogte blijven over alles wat maar met het Nederlands Elftal te maken heeft? Via de website nederlandselftal-voetbal.nl kan je ook alles over Oranje terugvinden. Ook zal de website de weg naar het WK 2022 in Qatar op de voet volgen, met de focus op Oranje. Uiteraard met programma voor het Nederlands Elftal, maar ook het speelschema voor Jong-Oranje en de Oranje-vrouwen.

Op de hoogte blijven van het WK 2022 en het Nederlands Elftal?

Blijf up to date en schrijf je in op de gratis nieuwsbrief over het WK voetbal van 2022.