Speelschema kwalificatie WK 2022

De (Europese) loting voor de kwalificatie voor het WK 2022 in Qatar is bekend. Er zijn 10 groepen gemaakt, groep A tot en met groep J. Het Nederlands Elftal is ingedeeld in groep G van de kwalificatie, samen met Noorwegen, Turkije, Montenegro, Letland en Gibraltar. Hieronder de groepen en het volledige speelschema van de Europese kwalificaties voor het WK voetbal 2022.

Groep A – Kwalificatie WK 2022

Groep A Kwalificatie WK 2022WGWGVDVDTPunten
Servië *862018920
Portugal **852117617
Ierland82331189
Luxemburg83058189
Azerbeidzjan80175181
* Geplaatst voor het WK 2022 voetbal
** Naar play-offs WK 2022

Groep B – Kwalificatie WK 2022

Groep B Kwalificatie WK 2022WGWGVDVDTPunten
Spanje *861115519
Zweden **850312615
Griekenland82428810
Georgië82156127
Kosovo81255155
* Geplaatst voor het WK 2022 voetbal
** Naar play-offs WK 2022

Groep C – Kwalificatie WK 2022

Groep C Kwalificatie WK 2022WGWGVDVDTPunten
Zwitserland *853015218
Italië **844013216
Noord-Ierland8233679
Bulgarije82246148
Litouwen81074193
* Geplaatst voor het WK 2022 voetbal
** Naar play-offs WK 2022

Groep D – Kwalificatie WK 2022

Groep D Kwalificatie WK 2022WGWGVDVDTPunten
Frankrijk*853018318
Oekraïne **826011812
Finland8323101011
Bosnië en Herzegovina81439127
Kazachstan80355203
* Geplaatst voor het WK 2022 voetbal
** Naar play-offs WK 2022

Groep E – Kwalificatie WK 2022

Groep E Kwalificatie WK 2022WGWGVDVDTPunten
België*862025620
Wales **843114915
Tsjechië ***842214914
Estland81169214
Wit-Rusland81077243
* Geplaatst voor het WK 2022 voetbal
** Naar play-offs WK 2022
*** Naar play-offs WK 2022 via Nations League

Groep F – Kwalificatie WK 2022

Groep F Kwalificatie WK 2022WGWGVDVDTPunten
Denemarken*1090130327
Schotland **1072117723
Israël10514232116
Oostenrijk ***10514191716
Faeröer Eilanden101187234
Moldavië100195301
* Geplaatst voor het WK 2022 voetbal
** Naar play-offs WK 2022
*** Naar play-offs WK 2022 via Nations League

Groep G – Kwalificatie WK 2022

Groep G Kwalificatie WK 2022WGWGVDVDTPunten
NEDERLAND*1072133823
Turkije **10631271621
Noorwegen1053215818
Montenegro10334141512
Letland1023511149
Gibraltar100094430
* Geplaatst voor het WK 2022 voetbal
** Naar play-offs WK 2022

Groep H – Kwalificatie WK 2022

Groep H Kwalificatie WK 2022WGWGVDVDTPunten
Kroatië *1072121423
Rusland1071219622
Slowakije10352171014
Slovenië10424131214
Cyprus101274215
Malta101279305
* Geplaatst voor het WK 2022 voetbal

Groep I – Kwalificatie WK 2022

Groep I Kwalificatie WK 2022WGWGVDVDTPunten
Engeland*1082039326
Polen **10622301120
Albanië10604121218
Hongarije10523191317
Andorra102088246
San Marino1000101460
* Geplaatst voor het WK 2022 voetbal
** Naar play-offs WK 2022

Groep J – Kwalificatie WK 2022

Groep J Kwalificatie WK 2022WGWGVDVDTPunten
Duitsland*1090136427
Noord-Macedonië **10532231118
Roemenië1052313817
Armenië1033492012
IJsland1023512189
Liechtenstein100192341
* Geplaatst voor het WK 2022 voetbal
** Naar play-offs WK 2022

Speelschema Kwalificatie WK 2022

Speelschema woensdag 24 maart 2021:

Groep A:
20.45 uur: Servië – Ierland 3-2
20.45 uur: Portugal – Azerbeidzjan 1-0

Groep D:
20.45 uur: Finland – Bosnië-Herzegovina 2-2
20.45 uur: Frankrijk – Oekraïne 1-1

Groep E:
20.45 uur: Estland – Tsjechië 2-6
20.45 uur: België – Wales 3-1

Groep G:
18.00 uur: Turkije – Nederland 4-2
20.45 uur: Gibraltar – Noorwegen 0-3
20.45 uur: Letland – Montenegro 1-2

Groep H:
20.45 uur: Malta – Rusland 1-3
20.45 uur: Cyprus – Slowakije 0-0
20.45 uur: Slovenië – Kroatië 1-0

Speelschema donderdag 25 maart 2021:

Groep B:
20.45 uur: Zweden – Georgië 1-0
20.45 uur: Spanje – Griekenland 1-1

Groep C:
18.00 uur: Bulgarije – Zwitserland 1-3
20.45 uur: Italië – N-Ierland 2-0

Groep F:
18.00 uur: Israël – Denemarken 0-2
20.45 uur: Moldavië – Faeröer 1-1
20.45 uur: Schotland – Oostenrijk 2-2

Groep I:
20.45 uur: Andorra – Albanië 0-1
20.45 uur: Hongarije – Polen 3-3
20.45 uur: Engeland – San Marino 5-0

Groep J:
20.45 uur: Liechtenstein – Armenië 0-1
20.45 uur: Roemenië – Noord-Macedonië 3-2
20.45 uur: Duitsland – IJsland 3-0

Speelschema zaterdag 27 maart 2021:

Groep A:
20.45 uur: Servië – Portugal 2-2
20.45 uur: Ierland – Luxemburg 0-1

Groep E:
18.00 uur: Wit-Rusland – Estland 4-2
20.45 uur: Tsjechië – België 1-1

Groep G:
15.00 uur: Montenegro – Gibraltar 4-1
18.00 uur: Nederland – Letland 2-0
18.00 uur: Noorwegen – Turkije 0-3

Groep H:
15.00 uur: Rusland – Slovenië 2-1
18.00 uur: Kroatië – Cyprus 1-0
20.45 uur: Slowakije – Malta 2-2

Speelschema zondag 28 maart 2021:

Groep B:
18.00 uur: Georgië – Spanje 1-2
20.45 uur: Kosovo – Zweden 0-3

Groep C:
20.45 uur: Bulgarije – Italië 0-2
20.45 uur: Zwitserland – Litouwen 1-0

Groep D:
15.00 uur: Kazachstan – Frankrijk 0-2
20.45 uur: Oekraïne – Finland 1-1

Groep F:
18.00 uur: Denemarken – Moldavië 8-0
20.45 uur: Israël – Schotland 1-1
20.45 uur: Oostenrijk – Faeröer 3-1

Groep I:
18.00 uur: Albanië – Engeland 0-2
20.45 uur: San Marino – Hongarije 0-3
20.45 uur: Polen – Andorra 3-0

Groep J:
18.00 uur: Armenië – IJsland 2-0
20.45 uur: Noord-Macedonië – Liechtenstein 5-0
20.45 uur: Roemenië – Duitsland 0-1

Speelschema dinsdag 30 maart 2021:

Groep A:
18.00 uur: Azerbeidzjan – Servië 1-2
20.45 uur: Luxemburg – Portugal 1-3

Groep E:
20.45 uur: Wales – Tsjechië 1-0
20.45 uur: België – Wit-Rusland 8-0

Groep G:
20.45 uur: Gibraltar – Nederland 0-7
20.45 uur: Montenegro – Noorwegen 0-1
20.45 uur: Turkije – Letland 3-3

Groep H:
18.00 uur: Cyprus – Slovenië 1-0
20.45 uur: Slowakije – Rusland 2-1
20.45 uur: Kroatië – Malta 3-0

Speelschema woensdag 31 maart 2021:

Groep B:
20.45 uur: Griekenland – Georgië 1-1
20.45 uur: Spanje – Kosovo 3-1

Groep C:
20.45 uur: Litouwen – Italië 0-2
20.45 uur: N-Ierland – Bulgarije 0-0

Groep D:
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina – Frankrijk 0-1
20.45 uur: Oekraïne – Kazachstan 1-1

Groep F:
20.45 uur: Moldavië – Israël 1-4
20.45 uur: Schotland – Faeröer 4-0
20.45 uur: Oostenrijk – Denemarken 0-4

Groep I:
20.45 uur: San Marino – Albanië 0-2
20.45 uur: Andorra – Hongarije 1-4
20.45 uur: Engeland – Polen 2-1

Groep J:
18.00 uur: Armenië – Roemenië 3-2
20.45 uur: Liechtenstein – IJsland 1-4
20.45 uur: Duitsland – Noord-Macedonië 1-2

Speelschema woensdag 1 september 2021:

Groep A:
20.45 uur: Luxemburg – Azerbeidzjan 2-1
20.45 uur: Portugal – Ierland 2-1

Groep D:
16.00 uur: Kazachstan – Oekraïne 2-2
20.45 uur: Frankrijk – Bosnië-Herzegovina 1-1

Groep F:
20.45 uur: Faeröer – Israël 0-4
20.45 uur: Moldavië – Oostenrijk 0-2
20.45 uur: Denemarken – Schotland 2-0

Groep G:
20.45 uur: Letland – Gibraltar 3-1
20.45 uur: Noorwegen – Nederland 1-1
20.45 uur: Turkije – Montenegro 2-2

Groep H:
20.45 uur: Malta – Cyprus 3-0
20.45 uur: Slovenië – Slowakije 1-1
20.45 uur: Rusland – Kroatië 0-0

Speelschema donderdag 2 september 2021:

Groep B:
18.00 uur: Georgië – Kosovo 0-1
20.45 uur: Zweden – Spanje 2-1

Groep C:
20.45 uur: Litouwen – N-Ierland 1-4
20.45 uur: Italië – Bulgarije 1-1

Groep E:
20.45 uur: Estland – België 2 -5
20.45 uur: Tsjechië – Wit-Rusland 1-0

Groep I:
20.45 uur: Andorra – San Marino 2-0
20.45 uur: Hongarije – Engeland 0-4
20.45 uur: Polen – Albanië 4-1

Groep J:
20.45 uur: Liechtenstein – Duitsland 0-2
20.45 uur: Noord-Macedonië – Armenië 0-0
20.45 uur: IJsland – Roemenië 0-2

Speelschema zaterdag 4 september 2021:

Groep A:
18.00 uur: Servië – Luxemburg 4-1
18.00 uur: Ierland – Azerbeidzjan 1-1

Groep D:
15.00 uur: Finland – Kazachstan 1-0
20.45 uur: Oekraïne – Frankrijk 1-1

Groep F:
20.45 uur: Faeröer – Denemarken 0-1
20.45 uur: Israël – Oostenrijk 5-2
20.45 uur: Schotland – Moldavië 1-0

Groep G:
18.00 uur: Letland – Noorwegen 0-3
20.45 uur: Nederland – Montenegro 4-0
20.45 uur: Gibraltar – Turkije 0-3

Groep H:
18.00 uur: Cyprus – Rusland 0-2
18.00 uur: Slovenië – Malta 1-0
20.45 uur: Slowakije – Kroatië 0-1

Speelschema zondag 5 september 2021:

Groep B:
20.45 uur: Spanje – Georgië 4-0
20.45 uur: Kosovo – Griekenland 1-1

Groep C:
18.00 uur: Bulgarije – Litouwen 1-0
20.45 uur: Zwitserland – Italië 0-0

Groep E:
15.00 uur: Wit-Rusland – Wales 2-3
20.45 uur: België – Tsjechië 3-0

Groep I:
18.00 uur: Albanië – Hongarije 1-0
18.00 uur: Engeland – Andorra 4-0
20.45 uur: San Marino – Polen 1-7

Groep J:
18.00 uur: IJsland – Noord-Macedonië 2-2
20.45 uur: Roemenië – Liechtenstein 2-0
20.45 uur: Duitsland – Armenië 6-0

Speelschema dinsdag 7 september 2021:

Groep A:
18.00 uur: Azerbeidzjan – Portugal 0-5
20.45 uur: Ierland – Servië 1-1

Groep D:
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina – Kazachstan 2-2
20.45 uur: Frankrijk – Finland 2-0

Groep F:
20.45 uur: Faeröer – Moldavië 2-1
20.45 uur: Denemarken – Israël 5-0
20.45 uur: Oostenrijk – Schotland 0-1

Groep G:
20.45 uur: Montenegro – Letland 0-0
20.45 uur: Noorwegen – Gibraltar 5-1
20.45 uur: Nederland – Turkije 6-1

Groep H:
20.45 uur: Rusland – Malta 2-0
20.45 uur: Slowakije – Cyprus 2-0
20.45 uur: Kroatië – Slovenië 3-0

Speelschema woensdag 8 september 2021:

Groep B:
20.45 uur: Kosovo – Spanje 0-2
20.45 uur: Griekenland – Zweden 2-1

Groep C:
20.45 uur: Noord-Ierland – Zwitserland 0-0
20.45 uur: Italië – Litouwen 5-0

Groep E:
20.45 uur: Wit-Rusland – België 0-1
20.45 uur: Wales – Estland 0-0

Groep I:
20.45 uur: Hongarije – Andorra 2-1
20.45 uur: Albanië – San Marino 5-0
20.45 uur: Polen – Engeland 1-1

Groep J:
18.00 uur: Armenië – Liechtenstein 1-1
20.45 uur: Noord-Macedonië – Roemenië 0-0
20.45 uur: IJsland – Duitsland 0-4

Vrijdag 8 oktober 2021:

Groep E:
20.45 uur: Estland – Wit-Rusland 2 – 0
20.45 uur: Tsjechië – Wales 2- 2

Groep G:
20.45 uur: Gibraltar – Montenegro 0 – 3
20.45 uur: Letland – Nederland 0 -1
20.45 uur: Turkije – Noorwegen 1 – 1

Groep H:
20.45 uur: Malta – Slovenië 0 – 4
20.45 uur: Cyprus – Kroatië 0 – 3
20.45 uur: Rusland – Slowakije 1 – 0

Groep J:
20.45 uur: Liechtenstein – Noord-Macedonië 0 – 4
20.45 uur: IJsland – Armenië 1 – 1
20.45 uur: Duitsland – Roemenië 2 – 1

Zaterdag 9 oktober 2021:

Groep A:
18.00 uur: Azerbeidzjan – Ierland 0 – 3
20.45 uur: Luxemburg – Servië 0 – 1

Groep B:
18.00 uur: Zweden – Kosovo 3 – 0
18.00 uur: Georgië – Griekenland 0 – 2

Groep C:
15.00 uur: Litouwen – Bulgarije 3 – 1
20.45 uur: Zwitserland – Noord-Ierland 2 – 0

Groep D:
15.00 uur: Kazachstan – Bosnië-Herzegovina 0 – 2
18.00 uur: Finland – Oekraïne 1 – 2

Groep F:
18.00 uur: Schotland – Israël 3 – 2
20.45 uur: Faeröer – Oostenrijk 0 – 2
20.45 uur: Moldavië – Denemarken 0 – 4

Groep I:
20.45 uur: Andorra – Engeland 0 – 5
20.45 uur: Hongarije – Albanië 0 – 1
20.45 uur: Polen – San Marino 5 – 0

Maandag 11 oktober 2021:

Groep E:
20.45 uur: Wit-Rusland – Tsjechië 0 – 2
20.45 uur: Estland – Wales 0 – 1

Groep G:
20.45 uur: Letland – Turkije 1 – 2
20.45 uur: Noorwegen – Montenegro 2 – 0
20.45 uur: Nederland – Gibraltar 6 – 0

Groep H:
18.00 uur: Cyprus – Malta 2 – 2
20.45 uur: Slovenië – Rusland 1 -2
20.45 uur: Kroatië – Slowakije 2 – 2

Groep J:
20.45 uur: Noord-Macedonië – Duitsland 0 – 4
20.45 uur: Roemenië – Armenië 1 – 0
20.45 uur: IJsland – Liechtenstein 4 – 0

Dinsdag 12 oktober 2021:

Groep A:
20.45 uur: Servië – Azerbeidzjan 3 – 1
20.45 uur: Portugal – Luxemburg 5 – 0

Groep B:
20.45 uur: Kosovo – Georgië 1 – 2
20.45 uur: Zweden – Griekenland 2 – 0

Groep C:
20.45 uur: Litouwen – Zwitserland 0 – 4
20.45 uur: Bulgarije – N-Ierland 2 – 1

Groep D:
16.00 uur: Kazachstan – Finland 0 – 2
20.45 uur: Oekraïne – Bosnië-Herzegovina 1 – 1

Groep F:
20.45 uur: Faeröer – Schotland 0 – 1
20.45 uur: Israël – Moldavië 2 – 1
20.45 uur: Denemarken – Oostenrijk 1 – 0

Groep I:
20.45 uur: San Marino – Andorra 0 – 3
20.45 uur: Albanië – Polen 0 – 1
20.45 uur: Engeland – Hongarije 1 – 1

Donderdag 11 november 2021:

Groep A:
18.00 uur: Azerbeidzjan – Luxemburg 1 – 3
20.45 uur: Ierland – Portugal 0 – 0

Groep B:
18.00 uur: Georgië – Zweden 2 – 0
20.45 uur: Griekenland – Spanje 0 – 1

Groep H:
18.00 uur: Rusland – Cyprus 6 – 0
20.45 uur: Malta – Kroatië 1 – 7
20.45 uur: Slowakije – Slovenië 2 – 2

Groep J:
18.00 uur: Armenië – Noord-Macedonië 0 – 5
20.45 uur: Roemenië – IJsland 0 – 0
20.45 uur: Duitsland – Liechtenstein 9 – 0

Vrijdag 12 november 2021:

Groep C:
20.45 uur: N-Ierland – Litouwen 1 – 0
20.45 uur: Italië – Zwitserland 1 – 1

Groep F:
18.00 uur: Moldavië – Schotland 0 – 2
20.45 uur: Denemarken – Faeröer 3 – 1
20.45 uur: Oostenrijk – Israël 4 – 2

Groep I:
20.45 uur: Andorra – Polen 1 – 4
20.45 uur: Hongarije – San Marino 4 – 0
20.45 uur: Engeland – Albanië 5 – 0

Zaterdag 13 november 2021:

Groep D:
15.00 uur: Bosnië-Herzegovina – Finland 1 – 3
20.45 uur: Frankrijk – Kazachstan 8 – 0

Groep E:
20.45 uur: Wales – Wit-Rusland 5 – 1
20.45 uur: België – Estland 3 – 1

Groep G:
18.00 uur: Noorwegen – Letland 0 – 0
18.00 uur: Turkije – Gibraltar 6 – 0
20.45 uur: Montenegro – Nederland 2 – 2

Zondag 14 november 2021:

Groep A:
20.45 uur: Luxemburg – Ierland 0 – 3
20.45 uur: Portugal – Servië 1 – 2

Groep B:
20.45 uur: Griekenland – Kosovo 1 – 1
20.45 uur: Spanje – Zweden 1 – 0

Groep H:
15.00 uur: Malta – Slowakije 0 – 6
15.00 uur: Slovenië – Cyprus 2 – 1
15.00 uur: Kroatië – Rusland 1 – 0

Groep J:
18.00 uur: Liechtenstein – Roemenië 0 – 2
18.00 uur: Armenië – Duitsland 1 – 4
18.00 uur: Noord-Macedonië – IJsland 3 – 1

Maandag 15 november 2021:

Groep C:
20.45 uur: N-Ierland – Italië 0 – 0
20.45 uur: Zwitserland – Bulgarije 4 – 0

Groep F:
20.45 uur: Israël – Faeröer 3 – 2
20.45 uur: Schotland – Denemarken 2- 0
20.45 uur: Oostenrijk – Moldavië 4 – 1

Groep I:
20.45 uur: San Marino – Engeland 0 – 10
20.45 uur: Albanië – Andorra 1 – 0
20.45 uur: Polen – Hongarije 1 – 2

Dinsdag 16 november 2021:

Groep D:
20.45 uur: Finland – Frankrijk 0 – 2
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina – Oekraïne 0 – 2

Groep E:
20.45 uur: Wales – België 1 – 1
20.45 uur: Tsjechië – Estland 2 – 0

Groep G:
20.45 uur: Gibraltar – Letland 1 – 3
20.45 uur: Montenegro – Turkije 1 – 2
20.45 uur: Nederland – Noorwegen 2 – 0

Op de hoogte blijven van het WK 2022 en het Nederlands Elftal?

Blijf up to date en schrijf je in op de gratis nieuwsbrief over het WK voetbal van 2022.

Plaats een reactie