Speelschema kwalificatie WK 2022

De (Europese) loting voor de kwalificatie voor het WK 2022 in Qatar is bekend. Er zijn 10 groepen gemaakt, groep A tot en met groep J. Het Nederlands Elftal is ingedeeld in groep G van de kwalificatie, samen met Noorwegen, Turkije, Montenegro, Letland en Gibraltar. Hieronder de groepen en het volledige speelschema van de Europese kwalificaties voor het WK voetbal 2022.

Groep A – Kwalificatie WK 2022

Groep A Kwalificatie WK 2022WGWGVDVDTPunten
Servië752016817
Portugal651016416
Luxemburg62045146
Ierland6123885
Azerbeidzjan70164151

Groep B – Kwalificatie WK 2022

Groep B Kwalificatie WK 2022WGWGVDVDTPunten
Zweden650112315
Spanje641113513
Griekenland6231769
Georgië71154124
Kosovo71154144

Groep C – Kwalificatie WK 2022

Groep C Kwalificatie WK 2022WGWGVDVDTPunten
Italië642012114
Zwitserland642010114
Bulgarije72236108
Noord-Ierland6123575
Litouwen71064183

Groep D – Kwalificatie WK 2022

Groep D Kwalificatie WK 2022WGWGVDVDTPunten
Frankrijk63308312
Oekraïne6150878
Bosnië en Herzegovina5131766
Finland5122575
Kazachstan60335103

Groep E – Kwalificatie WK 2022

Groep E Kwalificatie WK 2022WGWGVDVDTPunten
België651021416
Tsjechië732212911
Wales63218711
Estland61148164
Wit-Rusland71066193

Groep F – Kwalificatie WK 2022

Groep F Kwalificatie WK 2022WGWGVDVDTPunten
Denemarken*880027024
Schotland852113717
Israël8413181513
Oostenrijk8314111410
Faeröer Eilanden81164174
Moldavië80174241

Groep G – Kwalificatie WK 2022

Groep G Kwalificatie WK 2022WGWGVDVDTPunten
NEDERLAND861129619
Noorwegen852115617
Turkije8431191515
Montenegro8323111111
Letland81258135
Gibraltar80083340

Groep H – Kwalificatie WK 2022

Groep H Kwalificatie WK 2022WGWGVDVDTPunten
Rusland861113519
Kroatië852113317
Slowakije82429810
Slovenië83149910
Malta81258175
Cyprus81253135

Groep I – Kwalificatie WK 2022

Groep I Kwalificatie WK 2022WGWGVDVDTPunten
Engeland862024320
Polen852125817
Albanië850311715
Hongarije8323131211
Andorra82067196
San Marino80081320

Groep J – Kwalificatie WK 2022

Groep J Kwalificatie WK 2022WGWGVDVDTPunten
Duitsland*870123321
Roemenië841311813
Noord-Macedonië8332151012
Armenië833281112
IJsland822411158
Liechtenstein80172231
* Geplaatst voor het WK 2022 voetbal

Speelschema Kwalificatie WK 2022

Speelschema woensdag 24 maart 2021:

Groep A:
20.45 uur: Servië – Ierland 3-2
20.45 uur: Portugal – Azerbeidzjan 1-0

Groep D:
20.45 uur: Finland – Bosnië-Herzegovina 2-2
20.45 uur: Frankrijk – Oekraïne 1-1

Groep E:
20.45 uur: Estland – Tsjechië 2-6
20.45 uur: België – Wales 3-1

Groep G:
18.00 uur: Turkije – Nederland 4-2
20.45 uur: Gibraltar – Noorwegen 0-3
20.45 uur: Letland – Montenegro 1-2

Groep H:
20.45 uur: Malta – Rusland 1-3
20.45 uur: Cyprus – Slowakije 0-0
20.45 uur: Slovenië – Kroatië 1-0

Speelschema donderdag 25 maart 2021:

Groep B:
20.45 uur: Zweden – Georgië 1-0
20.45 uur: Spanje – Griekenland 1-1

Groep C:
18.00 uur: Bulgarije – Zwitserland 1-3
20.45 uur: Italië – N-Ierland 2-0

Groep F:
18.00 uur: Israël – Denemarken 0-2
20.45 uur: Moldavië – Faeröer 1-1
20.45 uur: Schotland – Oostenrijk 2-2

Groep I:
20.45 uur: Andorra – Albanië 0-1
20.45 uur: Hongarije – Polen 3-3
20.45 uur: Engeland – San Marino 5-0

Groep J:
20.45 uur: Liechtenstein – Armenië 0-1
20.45 uur: Roemenië – Noord-Macedonië 3-2
20.45 uur: Duitsland – IJsland 3-0

Speelschema zaterdag 27 maart 2021:

Groep A:
20.45 uur: Servië – Portugal 2-2
20.45 uur: Ierland – Luxemburg 0-1

Groep E:
18.00 uur: Wit-Rusland – Estland 4-2
20.45 uur: Tsjechië – België 1-1

Groep G:
15.00 uur: Montenegro – Gibraltar 4-1
18.00 uur: Nederland – Letland 2-0
18.00 uur: Noorwegen – Turkije 0-3

Groep H:
15.00 uur: Rusland – Slovenië 2-1
18.00 uur: Kroatië – Cyprus 1-0
20.45 uur: Slowakije – Malta 2-2

Speelschema zondag 28 maart 2021:

Groep B:
18.00 uur: Georgië – Spanje 1-2
20.45 uur: Kosovo – Zweden 0-3

Groep C:
20.45 uur: Bulgarije – Italië 0-2
20.45 uur: Zwitserland – Litouwen 1-0

Groep D:
15.00 uur: Kazachstan – Frankrijk 0-2
20.45 uur: Oekraïne – Finland 1-1

Groep F:
18.00 uur: Denemarken – Moldavië 8-0
20.45 uur: Israël – Schotland 1-1
20.45 uur: Oostenrijk – Faeröer 3-1

Groep I:
18.00 uur: Albanië – Engeland 0-2
20.45 uur: San Marino – Hongarije 0-3
20.45 uur: Polen – Andorra 3-0

Groep J:
18.00 uur: Armenië – IJsland 2-0
20.45 uur: Noord-Macedonië – Liechtenstein 5-0
20.45 uur: Roemenië – Duitsland 0-1

Speelschema dinsdag 30 maart 2021:

Groep A:
18.00 uur: Azerbeidzjan – Servië 1-2
20.45 uur: Luxemburg – Portugal 1-3

Groep E:
20.45 uur: Wales – Tsjechië 1-0
20.45 uur: België – Wit-Rusland 8-0

Groep G:
20.45 uur: Gibraltar – Nederland 0-7
20.45 uur: Montenegro – Noorwegen 0-1
20.45 uur: Turkije – Letland 3-3

Groep H:
18.00 uur: Cyprus – Slovenië 1-0
20.45 uur: Slowakije – Rusland 2-1
20.45 uur: Kroatië – Malta 3-0

Speelschema woensdag 31 maart 2021:

Groep B:
20.45 uur: Griekenland – Georgië 1-1
20.45 uur: Spanje – Kosovo 3-1

Groep C:
20.45 uur: Litouwen – Italië 0-2
20.45 uur: N-Ierland – Bulgarije 0-0

Groep D:
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina – Frankrijk 0-1
20.45 uur: Oekraïne – Kazachstan 1-1

Groep F:
20.45 uur: Moldavië – Israël 1-4
20.45 uur: Schotland – Faeröer 4-0
20.45 uur: Oostenrijk – Denemarken 0-4

Groep I:
20.45 uur: San Marino – Albanië 0-2
20.45 uur: Andorra – Hongarije 1-4
20.45 uur: Engeland – Polen 2-1

Groep J:
18.00 uur: Armenië – Roemenië 3-2
20.45 uur: Liechtenstein – IJsland 1-4
20.45 uur: Duitsland – Noord-Macedonië 1-2

Speelschema woensdag 1 september 2021:

Groep A:
20.45 uur: Luxemburg – Azerbeidzjan 2-1
20.45 uur: Portugal – Ierland 2-1

Groep D:
16.00 uur: Kazachstan – Oekraïne 2-2
20.45 uur: Frankrijk – Bosnië-Herzegovina 1-1

Groep F:
20.45 uur: Faeröer – Israël 0-4
20.45 uur: Moldavië – Oostenrijk 0-2
20.45 uur: Denemarken – Schotland 2-0

Groep G:
20.45 uur: Letland – Gibraltar 3-1
20.45 uur: Noorwegen – Nederland 1-1
20.45 uur: Turkije – Montenegro 2-2

Groep H:
20.45 uur: Malta – Cyprus 3-0
20.45 uur: Slovenië – Slowakije 1-1
20.45 uur: Rusland – Kroatië 0-0

Speelschema donderdag 2 september 2021:

Groep B:
18.00 uur: Georgië – Kosovo 0-1
20.45 uur: Zweden – Spanje 2-1

Groep C:
20.45 uur: Litouwen – N-Ierland 1-4
20.45 uur: Italië – Bulgarije 1-1

Groep E:
20.45 uur: Estland – België 2 -5
20.45 uur: Tsjechië – Wit-Rusland 1-0

Groep I:
20.45 uur: Andorra – San Marino 2-0
20.45 uur: Hongarije – Engeland 0-4
20.45 uur: Polen – Albanië 4-1

Groep J:
20.45 uur: Liechtenstein – Duitsland 0-2
20.45 uur: Noord-Macedonië – Armenië 0-0
20.45 uur: IJsland – Roemenië 0-2

Speelschema zaterdag 4 september 2021:

Groep A:
18.00 uur: Servië – Luxemburg 4-1
18.00 uur: Ierland – Azerbeidzjan 1-1

Groep D:
15.00 uur: Finland – Kazachstan 1-0
20.45 uur: Oekraïne – Frankrijk 1-1

Groep F:
20.45 uur: Faeröer – Denemarken 0-1
20.45 uur: Israël – Oostenrijk 5-2
20.45 uur: Schotland – Moldavië 1-0

Groep G:
18.00 uur: Letland – Noorwegen 0-3
20.45 uur: Nederland – Montenegro 4-0
20.45 uur: Gibraltar – Turkije 0-3

Groep H:
18.00 uur: Cyprus – Rusland 0-2
18.00 uur: Slovenië – Malta 1-0
20.45 uur: Slowakije – Kroatië 0-1

Speelschema zondag 5 september 2021:

Groep B:
20.45 uur: Spanje – Georgië 4-0
20.45 uur: Kosovo – Griekenland 1-1

Groep C:
18.00 uur: Bulgarije – Litouwen 1-0
20.45 uur: Zwitserland – Italië 0-0

Groep E:
15.00 uur: Wit-Rusland – Wales 2-3
20.45 uur: België – Tsjechië 3-0

Groep I:
18.00 uur: Albanië – Hongarije 1-0
18.00 uur: Engeland – Andorra 4-0
20.45 uur: San Marino – Polen 1-7

Groep J:
18.00 uur: IJsland – Noord-Macedonië 2-2
20.45 uur: Roemenië – Liechtenstein 2-0
20.45 uur: Duitsland – Armenië 6-0

Speelschema dinsdag 7 september 2021:

Groep A:
18.00 uur: Azerbeidzjan – Portugal 0-5
20.45 uur: Ierland – Servië 1-1

Groep D:
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina – Kazachstan 2-2
20.45 uur: Frankrijk – Finland 2-0

Groep F:
20.45 uur: Faeröer – Moldavië 2-1
20.45 uur: Denemarken – Israël 5-0
20.45 uur: Oostenrijk – Schotland 0-1

Groep G:
20.45 uur: Montenegro – Letland 0-0
20.45 uur: Noorwegen – Gibraltar 5-1
20.45 uur: Nederland – Turkije 6-1

Groep H:
20.45 uur: Rusland – Malta 2-0
20.45 uur: Slowakije – Cyprus 2-0
20.45 uur: Kroatië – Slovenië 3-0

Speelschema woensdag 8 september 2021:

Groep B:
20.45 uur: Kosovo – Spanje 0-2
20.45 uur: Griekenland – Zweden 2-1

Groep C:
20.45 uur: Noord-Ierland – Zwitserland 0-0
20.45 uur: Italië – Litouwen 5-0

Groep E:
20.45 uur: Wit-Rusland – België 0-1
20.45 uur: Wales – Estland 0-0

Groep I:
20.45 uur: Hongarije – Andorra 2-1
20.45 uur: Albanië – San Marino 5-0
20.45 uur: Polen – Engeland 1-1

Groep J:
18.00 uur: Armenië – Liechtenstein 1-1
20.45 uur: Noord-Macedonië – Roemenië 0-0
20.45 uur: IJsland – Duitsland 0-4

Speelschema vrijdag 8 oktober 2021:

Groep E:
20.45 uur: Estland – Wit-Rusland
20.45 uur: Tsjechië – Wales

Groep G:
20.45 uur: Gibraltar – Montenegro
20.45 uur: Letland – Nederland
20.45 uur: Turkije – Noorwegen

Groep H:
20.45 uur: Malta – Slovenië
20.45 uur: Cyprus – Kroatië
20.45 uur: Rusland – Slowakije

Groep J:
20.45 uur: Liechtenstein – Noord-Macedonië
20.45 uur: IJsland – Armenië
20.45 uur: Duitsland – Roemenië

Speelschema zaterdag 9 oktober 2021:

Groep A:
18.00 uur: Azerbeidzjan – Ierland
20.45 uur: Luxemburg – Servië

Groep B:
18.00 uur: Zweden – Kosovo
18.00 uur: Georgië – Griekenland

Groep C:
15.00 uur: Litouwen – Bulgarije
20.45 uur: Zwitserland – N-Ierland

Groep D:
15.00 uur: Kazachstan – Bosnië-Herzegovina
18.00 uur: Finland – Oekraïne

Groep F:
18.00 uur: Schotland – Israël
20.45 uur: Faeröer – Oostenrijk
20.45 uur: Moldavië – Denemarken

Groep I:
20.45 uur: Andorra – Engeland
20.45 uur: Hongarije – Albanië
20.45 uur: Polen – San Marino

Speelschema maandag 11 oktober 2021:

Groep E:
20.45 uur: Wit-Rusland – Tsjechië
20.45 uur: Estland – Wales

Groep G:
20.45 uur: Letland – Turkije
20.45 uur: Noorwegen – Montenegro
20.45 uur: Nederland – Gibraltar

Groep H:
18.00 uur: Cyprus – Malta
20.45 uur: Slovenië – Rusland
20.45 uur: Kroatië – Slowakije

Groep J:
20.45 uur: Noord-Macedonië – Duitsland
20.45 uur: Roemenië – Armenië
20.45 uur: IJsland – Liechtenstein

Speelschema dinsdag 12 oktober 2021:

Groep A:
20.45 uur: Servië – Azerbeidzjan
20.45 uur: Portugal – Luxemburg

Groep B:
20.45 uur: Kosovo – Georgië
20.45 uur: Zweden – Griekenland

Groep C:
20.45 uur: Litouwen – Zwitserland
20.45 uur: Bulgarije – N-Ierland

Groep D:
16.00 uur: Kazachstan – Finland
20.45 uur: Oekraïne – Bosnië-Herzegovina

Groep F:
20.45 uur: Faeröer – Schotland
20.45 uur: Israël – Moldavië
20.45 uur: Denemarken – Oostenrijk

Groep I:
20.45 uur: San Marino – Andorra
20.45 uur: Albanië – Polen
20.45 uur: Engeland – Hongarije

Speelschema donderdag 11 november 2021:

Groep A:
18.00 uur: Azerbeidzjan – Luxemburg
20.45 uur: Ierland – Portugal

Groep B:
18.00 uur: Georgië – Zweden
20.45 uur: Griekenland – Spanje

Groep H:
18.00 uur: Rusland – Cyprus
20.45 uur: Malta – Kroatië
20.45 uur: Slowakije – Slovenië

Groep J:
18.00 uur: Armenië – Noord-Macedonië
20.45 uur: Roemenië – IJsland
20.45 uur: Duitsland – Liechtenstein

Speelschema vrijdag 12 november 2021:

Groep C:
20.45 uur: N-Ierland – Litouwen
20.45 uur: Italië – Zwitserland

Groep F:
18.00 uur: Moldavië – Schotland
20.45 uur: Denemarken – Faeröer
20.45 uur: Oostenrijk – Israël

Groep I:
20.45 uur: Andorra – Polen
20.45 uur: Hongarije – San Marino
20.45 uur: Engeland – Albanië

Speelschema zaterdag 13 november 2021:

Groep D:
15.00 uur: Bosnië-Herzegovina – Finland
20.45 uur: Frankrijk – Kazachstan

Groep E:
20.45 uur: Wales – Wit-Rusland
20.45 uur: België – Estland

Groep G:
18.00 uur: Noorwegen – Letland
18.00 uur: Turkije – Gibraltar
20.45 uur: Montenegro – Nederland

Speelschema zondag 14 november 2021:

Groep A:
20.45 uur: Luxemburg – Ierland
20.45 uur: Portugal – Servië

Groep B:
20.45 uur: Griekenland – Kosovo
20.45 uur: Spanje – Zweden

Groep H:
15.00 uur: Malta – Slowakije
15.00 uur: Slovenië – Cyprus
15.00 uur: Kroatië – Rusland

Groep J:
18.00 uur: Liechtenstein – Roemenië
18.00 uur: Armenië – Duitsland
18.00 uur: Noord-Macedonië – IJsland

Speelschema maandag 15 november 2021:

Groep C:
20.45 uur: N-Ierland – Italië
20.45 uur: Zwitserland – Bulgarije

Groep F:
20.45 uur: Israël – Faeröer
20.45 uur: Schotland – Denemarken
20.45 uur: Oostenrijk – Moldavië

Groep I:
20.45 uur: San Marino – Engeland
20.45 uur: Albanië – Andorra
20.45 uur: Polen – Hongarije

Speelschema dinsdag 16 november 2021:

Groep D:
20.45 uur: Finland – Frankrijk
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina – Oekraïne

Groep E:
20.45 uur: Wales – België
20.45 uur: Tsjechië – Estland

Groep G:
20.45 uur: Gibraltar – Letland
20.45 uur: Montenegro – Turkije
20.45 uur: Nederland – Noorwegen

Op de hoogte blijven van het WK 2022 en het Nederlands Elftal?

Blijf up to date en schrijf je in op de gratis nieuwsbrief over het WK voetbal van 2022.

Plaats een reactie