Uitslagen kwalificaties WK 2022 voetbal

Hieronder een overzicht van de uitslagen van de kwalificatiewedstrijden voor het WK 2022 voetbal in Qatar. Bekijk hier uitslagen WK 2022 voetbal.

Uitslagen Nederlands Elftal kwalificatie WK 2022

DagDatumTijdTypeStadionThuisUitUitslag
WK 2022 kwalificatie
woensdag24 maart 202118:00WK 2022 Kwal.Ali Sami Yen Sports Complex
Turkije
Nederland
4 - 2
zaterdag27 maart 202118:00WK 2022 Kwal.Johan Cruijff ArenA
Nederland
Letland
2 - 0
dinsdag30 maart 202120.45WK 2022 Kwal.Victoria Stadium
Gibraltar
Nederland
0 - 7
EK 2021
zondag13 juni 202121:00EK 2021Johan Cruijff ArenA
Oekraïne
Nederland
2 - 3
donderdag17 juni 202121:00EK 2021Johan Cruijff ArenA
Nederland
Oostenrijk
2 - 0
maandag21 juni 202118:00EK 2021Johan Cruijff ArenA
Noord-Macedonië
Nederland
0 - 3
zondag27 juni 202118:00Achtste finale EK 2021Boedapest
Nederland
Tsjechië
0 - 2
Kwalificatie WK 2022
woensdag1 september 202120.45WK 2022 Kwal.Ullevål, Oslo
Noorwegen
Nederland
1 - 1
zaterdag4 september 202120.45WK 2022 Kwal.PSV stadion Eindhoven
Nederland
Montenegro
4 - 0
dinsdag7 september 202120.45WK 2022 Kwal.Johan Cruijff ArenA
Nederland
Turkije
6 - 1
vrijdag8 oktober 202120.45WK 2022 Kwal.Daugavastadion, Riga
Letland
Nederland
0 - 1
maandag11 oktober 202120.45WK 2022 Kwal.De Kuip, Rotterdam
Nederland
Gibraltar
6 - 0
zaterdag13 november 202120.45WK 2022 Kwal.City Stadium, Podgorica, Montenegro
Montenegro
Nederland
2 - 2
dinsdag16 november 202120.45WK 2022 Kwal.De Kuip, Rotterdam
Nederland
Noorwegen
2 - 0
Oefeninterlands
zaterdag26 maart 202220.45OEFENJohan Cruijff ArenA
Nederland
Denemarken
4 - 2
dinsdag29 maart 202220.45OEFENJohan Cruijff ArenA
Nederland
Duitsland
1 - 1
Nations League 2022-2023
vrijdag3 juni 202220.45Nations LeagueKoning Boudewijnstadion
België
Nederland
1 - 4
woensdag8 juni 202220.45Nations LeagueCardiff City Stadium
Wales
Nederland
1 - 2
zaterdag11 juni 202220.45Nations LeagueDe Kuip, Rotterdam
Nederland
Polen
2 - 2
dinsdag14 juni 202220.45Nations LeagueDe Kuip, Rotterdam
Nederland
Wales
3 - 2
donderdag22 september 202220.45Nations LeagueNationaal Stadion Warschau
Polen
Nederland
0 - 2
zondag25 september 202220.45Nations LeagueJohan Cruijff ArenA
Nederland
België
1 - 0
WK 2022 eindronde november-december 2022
maandag21 november 202217.00WK 2022 groepsfaseAl Thumama
Senegal
Nederland
Win 50 keer je inzet
vrijdag25 november 202217.00WK 2022 groepsfaseKhalifa International
Nederland
Ecuador
Tickets kopen
dinsdag29 november 202216.00WK 2022 groepsfaseAl Bayt
Nederland
Qatar
Tickets kopen

Alle uitslagen kwalificaties WK 2022

Woensdag 24 maart 2021:

Groep A:
20.45 uur: Servië – Ierland 3-2
20.45 uur: Portugal – Azerbeidzjan 1-0

Groep D:
20.45 uur: Finland – Bosnië-Herzegovina 2-2
20.45 uur: Frankrijk – Oekraïne 1-1

Groep E:
20.45 uur: Estland – Tsjechië 2-6
20.45 uur: België – Wales 3-1

Groep G:
18.00 uur: Turkije – Nederland 4-2
20.45 uur: Gibraltar – Noorwegen 0-3
20.45 uur: Letland – Montenegro 1-2

Groep H:
20.45 uur: Malta – Rusland 1-3
20.45 uur: Cyprus – Slowakije 0-0
20.45 uur: Slovenië – Kroatië 1-0

Donderdag 25 maart 2021:

Groep B:
20.45 uur: Zweden – Georgië 1-0
20.45 uur: Spanje – Griekenland 1-1

Groep C:
18.00 uur: Bulgarije – Zwitserland 1-3
20.45 uur: Italië – N-Ierland 2-0

Groep F:
18.00 uur: Israël – Denemarken 0-2
20.45 uur: Moldavië – Faeröer 1-1
20.45 uur: Schotland – Oostenrijk 2-2

Groep I:
20.45 uur: Andorra – Albanië 0-1
20.45 uur: Hongarije – Polen 3-3
20.45 uur: Engeland – San Marino 5-0

Groep J:
20.45 uur: Liechtenstein – Armenië 0-1
20.45 uur: Roemenië – Noord-Macedonië 3-2
20.45 uur: Duitsland – IJsland 3-0

Zaterdag 27 maart 2021:

Groep A:
20.45 uur: Servië – Portugal 2-2
20.45 uur: Ierland – Luxemburg 0-1

Groep E:
18.00 uur: Wit-Rusland – Estland 4-2
20.45 uur: Tsjechië – België 1-1

Groep G:
15.00 uur: Montenegro – Gibraltar 4-1
18.00 uur: Nederland – Letland 2-0
18.00 uur: Noorwegen – Turkije 0-3

Groep H:
15.00 uur: Rusland – Slovenië 2-1
18.00 uur: Kroatië – Cyprus 1-0
20.45 uur: Slowakije – Malta 2-2

Zondag 28 maart 2021:

Groep B:
18.00 uur: Georgië – Spanje 1-2
20.45 uur: Kosovo – Zweden 0-3

Groep C:
20.45 uur: Bulgarije – Italië 0-2
20.45 uur: Zwitserland – Litouwen 1-0

Groep D:
15.00 uur: Kazachstan – Frankrijk 0-2
20.45 uur: Oekraïne – Finland 1-1

Groep F:
18.00 uur: Denemarken – Moldavië 8-0
20.45 uur: Israël – Schotland 1-1
20.45 uur: Oostenrijk – Faeröer 3-1

Groep I:
18.00 uur: Albanië – Engeland 0-2
20.45 uur: San Marino – Hongarije 0-3
20.45 uur: Polen – Andorra 3-0

Groep J:
18.00 uur: Armenië – IJsland 2-0
20.45 uur: Noord-Macedonië – Liechtenstein 5-0
20.45 uur: Roemenië – Duitsland 0-1

Dinsdag 30 maart 2021:

Groep A:
18.00 uur: Azerbeidzjan – Servië 1-2
20.45 uur: Luxemburg – Portugal 1-3

Groep E:
20.45 uur: Wales – Tsjechië 1-0
20.45 uur: België – Wit-Rusland 8-0

Groep G:
20.45 uur: Gibraltar – Nederland 0-7
20.45 uur: Montenegro – Noorwegen 0-1
20.45 uur: Turkije – Letland 3-3

Groep H:
18.00 uur: Cyprus – Slovenië 1-0
20.45 uur: Slowakije – Rusland 2-1
20.45 uur: Kroatië – Malta 3-0

Woensdag 31 maart 2021:

Groep B:
20.45 uur: Griekenland – Georgië 1-1
20.45 uur: Spanje – Kosovo 3-1

Groep C:
20.45 uur: Litouwen – Italië 0-2
20.45 uur: N-Ierland – Bulgarije 0-0

Groep D:
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina – Frankrijk 0-1
20.45 uur: Oekraïne – Kazachstan 1-1

Groep F:
20.45 uur: Moldavië – Israël 1-4
20.45 uur: Schotland – Faeröer 4-0
20.45 uur: Oostenrijk – Denemarken 0-4

Groep I:
20.45 uur: San Marino – Albanië 0-2
20.45 uur: Andorra – Hongarije 1-4
20.45 uur: Engeland – Polen 2-1

Groep J:
18.00 uur: Armenië – Roemenië 3-2
20.45 uur: Liechtenstein – IJsland 1-4
20.45 uur: Duitsland – Noord-Macedonië 1-2

Woensdag 1 september 2021:

Groep A:
20.45 uur: Luxemburg – Azerbeidzjan 2-1
20.45 uur: Portugal – Ierland 2-1

Groep D:
16.00 uur: Kazachstan – Oekraïne 2-2
20.45 uur: Frankrijk – Bosnië-Herzegovina 1-1

Groep F:
20.45 uur: Faeröer – Israël 0-4
20.45 uur: Moldavië – Oostenrijk 0-2
20.45 uur: Denemarken – Schotland 2-0

Groep G:
20.45 uur: Letland – Gibraltar 3-1
20.45 uur: Noorwegen – Nederland 1-1
20.45 uur: Turkije – Montenegro 2-2

Groep H:
20.45 uur: Malta – Cyprus 3-0
20.45 uur: Slovenië – Slowakije 1-1
20.45 uur: Rusland – Kroatië 0-0

Donderdag 2 september 2021:

Groep B:
18.00 uur: Georgië – Kosovo 0-1
20.45 uur: Zweden – Spanje 2-1

Groep C:
20.45 uur: Litouwen – N-Ierland 1-4
20.45 uur: Italië – Bulgarije 1-1

Groep E:
20.45 uur: Estland – België 2 -5
20.45 uur: Tsjechië – Wit-Rusland 1-0

Groep I:
20.45 uur: Andorra – San Marino 2-0
20.45 uur: Hongarije – Engeland 0-4
20.45 uur: Polen – Albanië 4-1

Groep J:
20.45 uur: Liechtenstein – Duitsland 0-2
20.45 uur: Noord-Macedonië – Armenië 0-0
20.45 uur: IJsland – Roemenië 0-2

Zaterdag 4 september 2021:

Groep A:
18.00 uur: Servië – Luxemburg 4-1
18.00 uur: Ierland – Azerbeidzjan 1-1

Groep D:
15.00 uur: Finland – Kazachstan 1-0
20.45 uur: Oekraïne – Frankrijk 1-1

Groep F:
20.45 uur: Faeröer – Denemarken 0-1
20.45 uur: Israël – Oostenrijk 5-2
20.45 uur: Schotland – Moldavië 1-0

Groep G:
18.00 uur: Letland – Noorwegen 0-3
20.45 uur: Nederland – Montenegro 4-0
20.45 uur: Gibraltar – Turkije 0-3

Groep H:
18.00 uur: Cyprus – Rusland 0-2
18.00 uur: Slovenië – Malta 1-0
20.45 uur: Slowakije – Kroatië 0-1

Zondag 5 september 2021:

Groep B:
20.45 uur: Spanje – Georgië 4-0
20.45 uur: Kosovo – Griekenland 1-1

Groep C:
18.00 uur: Bulgarije – Litouwen 1-0
20.45 uur: Zwitserland – Italië 0-0

Groep E:
15.00 uur: Wit-Rusland – Wales 2-3
20.45 uur: België – Tsjechië 3-0

Groep I:
18.00 uur: Albanië – Hongarije 1-0
18.00 uur: Engeland – Andorra 4-0
20.45 uur: San Marino – Polen 1-7

Groep J:
18.00 uur: IJsland – Noord-Macedonië 2-2
20.45 uur: Roemenië – Liechtenstein 2-0
20.45 uur: Duitsland – Armenië 6-0

Dinsdag 7 september 2021:

Groep A:
18.00 uur: Azerbeidzjan – Portugal 0-5
20.45 uur: Ierland – Servië 1-1

Groep D:
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina – Kazachstan 2-2
20.45 uur: Frankrijk – Finland 2-0

Groep F:
20.45 uur: Faeröer – Moldavië 2-1
20.45 uur: Denemarken – Israël 5-0
20.45 uur: Oostenrijk – Schotland 0-1

Groep G:
20.45 uur: Montenegro – Letland 0-0
20.45 uur: Noorwegen – Gibraltar 5-1
20.45 uur: Nederland – Turkije 6-1

Groep H:
20.45 uur: Rusland – Malta 2-0
20.45 uur: Slowakije – Cyprus 2-0
20.45 uur: Kroatië – Slovenië 3-0

Woensdag 8 september 2021:

Groep B:
20.45 uur: Kosovo – Spanje 0-2
20.45 uur: Griekenland – Zweden 2-1

Groep C:
20.45 uur: Noord-Ierland – Zwitserland 0-0
20.45 uur: Italië – Litouwen 5-0

Groep E:
20.45 uur: Wit-Rusland – België 0-1
20.45 uur: Wales – Estland 0-0

Groep I:
20.45 uur: Hongarije – Andorra 2-1
20.45 uur: Albanië – San Marino 5-0
20.45 uur: Polen – Engeland 1-1

Groep J:
18.00 uur: Armenië – Liechtenstein 1-1
20.45 uur: Noord-Macedonië – Roemenië 0-0
20.45 uur: IJsland – Duitsland 0-4

Vrijdag 8 oktober 2021:

Groep E:
20.45 uur: Estland – Wit-Rusland 2 – 0
20.45 uur: Tsjechië – Wales 2- 2

Groep G:
20.45 uur: Gibraltar – Montenegro 0 – 3
20.45 uur: Letland – Nederland 0 -1
20.45 uur: Turkije – Noorwegen 1 – 1

Groep H:
20.45 uur: Malta – Slovenië 0 – 4
20.45 uur: Cyprus – Kroatië 0 – 3
20.45 uur: Rusland – Slowakije 1 – 0

Groep J:
20.45 uur: Liechtenstein – Noord-Macedonië 0 – 4
20.45 uur: IJsland – Armenië 1 – 1
20.45 uur: Duitsland – Roemenië 2 – 1

Zaterdag 9 oktober 2021:

Groep A:
18.00 uur: Azerbeidzjan – Ierland 0 – 3
20.45 uur: Luxemburg – Servië 0 – 1

Groep B:
18.00 uur: Zweden – Kosovo 3 – 0
18.00 uur: Georgië – Griekenland 0 – 2

Groep C:
15.00 uur: Litouwen – Bulgarije 3 – 1
20.45 uur: Zwitserland – Noord-Ierland 2 – 0

Groep D:
15.00 uur: Kazachstan – Bosnië-Herzegovina 0 – 2
18.00 uur: Finland – Oekraïne 1 – 2

Groep F:
18.00 uur: Schotland – Israël 3 – 2
20.45 uur: Faeröer – Oostenrijk 0 – 2
20.45 uur: Moldavië – Denemarken 0 – 4

Groep I:
20.45 uur: Andorra – Engeland 0 – 5
20.45 uur: Hongarije – Albanië 0 – 1
20.45 uur: Polen – San Marino 5 – 0

Maandag 11 oktober 2021:

Groep E:
20.45 uur: Wit-Rusland – Tsjechië 0 – 2
20.45 uur: Estland – Wales 0 – 1

Groep G:
20.45 uur: Letland – Turkije 1 – 2
20.45 uur: Noorwegen – Montenegro 2 – 0
20.45 uur: Nederland – Gibraltar 6 – 0

Groep H:
18.00 uur: Cyprus – Malta 2 – 2
20.45 uur: Slovenië – Rusland 1 -2
20.45 uur: Kroatië – Slowakije 2 – 2

Groep J:
20.45 uur: Noord-Macedonië – Duitsland 0 – 4
20.45 uur: Roemenië – Armenië 1 – 0
20.45 uur: IJsland – Liechtenstein 4 – 0

Dinsdag 12 oktober 2021:

Groep A:
20.45 uur: Servië – Azerbeidzjan 3 – 1
20.45 uur: Portugal – Luxemburg 5 – 0

Groep B:
20.45 uur: Kosovo – Georgië 1 – 2
20.45 uur: Zweden – Griekenland 2 – 0

Groep C:
20.45 uur: Litouwen – Zwitserland 0 – 4
20.45 uur: Bulgarije – N-Ierland 2 – 1

Groep D:
16.00 uur: Kazachstan – Finland 0 – 2
20.45 uur: Oekraïne – Bosnië-Herzegovina 1 – 1

Groep F:
20.45 uur: Faeröer – Schotland 0 – 1
20.45 uur: Israël – Moldavië 2 – 1
20.45 uur: Denemarken – Oostenrijk 1 – 0

Groep I:
20.45 uur: San Marino – Andorra 0 – 3
20.45 uur: Albanië – Polen 0 – 1
20.45 uur: Engeland – Hongarije 1 – 1

Donderdag 11 november 2021:

Groep A:
18.00 uur: Azerbeidzjan – Luxemburg 1 – 3
20.45 uur: Ierland – Portugal 0 – 0

Groep B:
18.00 uur: Georgië – Zweden 2 – 0
20.45 uur: Griekenland – Spanje 0 – 1

Groep H:
18.00 uur: Rusland – Cyprus 6 – 0
20.45 uur: Malta – Kroatië 1 – 7
20.45 uur: Slowakije – Slovenië 2 – 2

Groep J:
18.00 uur: Armenië – Noord-Macedonië 0 – 5
20.45 uur: Roemenië – IJsland 0 – 0
20.45 uur: Duitsland – Liechtenstein 9 – 0

Vrijdag 12 november 2021:

Groep C:
20.45 uur: N-Ierland – Litouwen 1 – 0
20.45 uur: Italië – Zwitserland 1 – 1

Groep F:
18.00 uur: Moldavië – Schotland 0 – 2
20.45 uur: Denemarken – Faeröer 3 – 1
20.45 uur: Oostenrijk – Israël 4 – 2

Groep I:
20.45 uur: Andorra – Polen 1 – 4
20.45 uur: Hongarije – San Marino 4 – 0
20.45 uur: Engeland – Albanië 5 – 0

Zaterdag 13 november 2021:

Groep D:
15.00 uur: Bosnië-Herzegovina – Finland 1 – 3
20.45 uur: Frankrijk – Kazachstan 8 – 0

Groep E:
20.45 uur: Wales – Wit-Rusland 5 – 1
20.45 uur: België – Estland 3 – 1

Groep G:
18.00 uur: Noorwegen – Letland 0 – 0
18.00 uur: Turkije – Gibraltar 6 – 0
20.45 uur: Montenegro – Nederland 2 – 2

Zondag 14 november 2021:

Groep A:
20.45 uur: Luxemburg – Ierland 0 – 3
20.45 uur: Portugal – Servië 1 – 2

Groep B:
20.45 uur: Griekenland – Kosovo 1 – 1
20.45 uur: Spanje – Zweden 1 – 0

Groep H:
15.00 uur: Malta – Slowakije 0 – 6
15.00 uur: Slovenië – Cyprus 2 – 1
15.00 uur: Kroatië – Rusland 1 – 0

Groep J:
18.00 uur: Liechtenstein – Roemenië 0 – 2
18.00 uur: Armenië – Duitsland 1 – 4
18.00 uur: Noord-Macedonië – IJsland 3 – 1

Maandag 15 november 2021:

Groep C:
20.45 uur: N-Ierland – Italië 0 – 0
20.45 uur: Zwitserland – Bulgarije 4 – 0

Groep F:
20.45 uur: Israël – Faeröer 3 – 2
20.45 uur: Schotland – Denemarken 2- 0
20.45 uur: Oostenrijk – Moldavië 4 – 1

Groep I:
20.45 uur: San Marino – Engeland 0 – 10
20.45 uur: Albanië – Andorra 1 – 0
20.45 uur: Polen – Hongarije 1 – 2

Dinsdag 16 november 2021:

Groep D:
20.45 uur: Finland – Frankrijk 0 – 2
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina – Oekraïne 0 – 2

Groep E:
20.45 uur: Wales – België 1 – 1
20.45 uur: Tsjechië – Estland 2 – 0

Groep G:
20.45 uur: Gibraltar – Letland 1 – 3
20.45 uur: Montenegro – Turkije 1 – 2
20.45 uur: Nederland – Noorwegen 2 – 0