Uitslagen kwalificaties WK 2022

Hieronder een overzicht van de uitslagen van de kwalificatiewedstrijden voor het WK 2022 voetbal in Qatar.

Uitslagen Nederlands Elftal kwalificatie WK 2022

DagDatumTijdTypeStadionThuisUitUitslag
WK 2022 kwalificatie
woensdag24 maart 202118:00WK 2022 Kwal.Ali Sami Yen Sports Complex
Turkije
Nederland
4 - 2
zaterdag27 maart 202118:00WK 2022 Kwal.Johan Cruijff ArenA
Nederland
Letland
2 - 0
dinsdag30 maart 202120.45WK 2022 Kwal.Victoria Stadium
Gibraltar
Nederland
0 - 7
EK 2021
zondag13 juni 202121:00EK 2021Johan Cruijff ArenA
Oekraïne
Nederland
2 - 3
donderdag17 juni 202121:00EK 2021Johan Cruijff ArenA
Nederland
Oostenrijk
2 - 0
maandag21 juni 202118:00EK 2021Johan Cruijff ArenA
Noord-Macedonië
Nederland
0 - 3
zondag27 juni 202118:00Achtste finale EK 2021Boedapest
Nederland
Tsjechië
0 - 2
WK 2022 kwalificatie
woensdag1 september 202120.45WK 2022 Kwal.Ullevål, Oslo
Noorwegen
Nederland
1 - 1
zaterdag4 september 202120.45WK 2022 Kwal.PSV stadion Eindhoven
Nederland
Montenegro
4 - 0
dinsdag7 september 202120.45WK 2022 Kwal.Johan Cruijff ArenA
Nederland
Turkije
6 - 1
vrijdag8 oktober 202120.45WK 2022 Kwal.Daugavastadion, Riga
Letland
Nederland
maandag11 oktober 202120.45WK 2022 Kwal.De Kuip, Rotterdam
Nederland
Gibraltar
zaterdag13 november 202120.45WK 2022 Kwal.City Stadium, Podgorica, Montenegro
Montenegro
Nederland
dinsdag16 november 202120.45WK 2022 Kwal.De Kuip, Rotterdam
Nederland
Noorwegen

Alle uitslagen kwalificaties WK 2022

Woensdag 24 maart 2021:

Groep A:
20.45 uur: Servië – Ierland 3-2
20.45 uur: Portugal – Azerbeidzjan 1-0

Groep D:
20.45 uur: Finland – Bosnië-Herzegovina 2-2
20.45 uur: Frankrijk – Oekraïne 1-1

Groep E:
20.45 uur: Estland – Tsjechië 2-6
20.45 uur: België – Wales 3-1

Groep G:
18.00 uur: Turkije – Nederland 4-2
20.45 uur: Gibraltar – Noorwegen 0-3
20.45 uur: Letland – Montenegro 1-2

Groep H:
20.45 uur: Malta – Rusland 1-3
20.45 uur: Cyprus – Slowakije 0-0
20.45 uur: Slovenië – Kroatië 1-0

Donderdag 25 maart 2021:

Groep B:
20.45 uur: Zweden – Georgië 1-0
20.45 uur: Spanje – Griekenland 1-1

Groep C:
18.00 uur: Bulgarije – Zwitserland 1-3
20.45 uur: Italië – N-Ierland 2-0

Groep F:
18.00 uur: Israël – Denemarken 0-2
20.45 uur: Moldavië – Faeröer 1-1
20.45 uur: Schotland – Oostenrijk 2-2

Groep I:
20.45 uur: Andorra – Albanië 0-1
20.45 uur: Hongarije – Polen 3-3
20.45 uur: Engeland – San Marino 5-0

Groep J:
20.45 uur: Liechtenstein – Armenië 0-1
20.45 uur: Roemenië – Noord-Macedonië 3-2
20.45 uur: Duitsland – IJsland 3-0

Zaterdag 27 maart 2021:

Groep A:
20.45 uur: Servië – Portugal 2-2
20.45 uur: Ierland – Luxemburg 0-1

Groep E:
18.00 uur: Wit-Rusland – Estland 4-2
20.45 uur: Tsjechië – België 1-1

Groep G:
15.00 uur: Montenegro – Gibraltar 4-1
18.00 uur: Nederland – Letland 2-0
18.00 uur: Noorwegen – Turkije 0-3

Groep H:
15.00 uur: Rusland – Slovenië 2-1
18.00 uur: Kroatië – Cyprus 1-0
20.45 uur: Slowakije – Malta 2-2

Zondag 28 maart 2021:

Groep B:
18.00 uur: Georgië – Spanje 1-2
20.45 uur: Kosovo – Zweden 0-3

Groep C:
20.45 uur: Bulgarije – Italië 0-2
20.45 uur: Zwitserland – Litouwen 1-0

Groep D:
15.00 uur: Kazachstan – Frankrijk 0-2
20.45 uur: Oekraïne – Finland 1-1

Groep F:
18.00 uur: Denemarken – Moldavië 8-0
20.45 uur: Israël – Schotland 1-1
20.45 uur: Oostenrijk – Faeröer 3-1

Groep I:
18.00 uur: Albanië – Engeland 0-2
20.45 uur: San Marino – Hongarije 0-3
20.45 uur: Polen – Andorra 3-0

Groep J:
18.00 uur: Armenië – IJsland 2-0
20.45 uur: Noord-Macedonië – Liechtenstein 5-0
20.45 uur: Roemenië – Duitsland 0-1

Dinsdag 30 maart 2021:

Groep A:
18.00 uur: Azerbeidzjan – Servië 1-2
20.45 uur: Luxemburg – Portugal 1-3

Groep E:
20.45 uur: Wales – Tsjechië 1-0
20.45 uur: België – Wit-Rusland 8-0

Groep G:
20.45 uur: Gibraltar – Nederland 0-7
20.45 uur: Montenegro – Noorwegen 0-1
20.45 uur: Turkije – Letland 3-3

Groep H:
18.00 uur: Cyprus – Slovenië 1-0
20.45 uur: Slowakije – Rusland 2-1
20.45 uur: Kroatië – Malta 3-0

Woensdag 31 maart 2021:

Groep B:
20.45 uur: Griekenland – Georgië 1-1
20.45 uur: Spanje – Kosovo 3-1

Groep C:
20.45 uur: Litouwen – Italië 0-2
20.45 uur: N-Ierland – Bulgarije 0-0

Groep D:
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina – Frankrijk 0-1
20.45 uur: Oekraïne – Kazachstan 1-1

Groep F:
20.45 uur: Moldavië – Israël 1-4
20.45 uur: Schotland – Faeröer 4-0
20.45 uur: Oostenrijk – Denemarken 0-4

Groep I:
20.45 uur: San Marino – Albanië 0-2
20.45 uur: Andorra – Hongarije 1-4
20.45 uur: Engeland – Polen 2-1

Groep J:
18.00 uur: Armenië – Roemenië 3-2
20.45 uur: Liechtenstein – IJsland 1-4
20.45 uur: Duitsland – Noord-Macedonië 1-2

Woensdag 1 september 2021:

Groep A:
20.45 uur: Luxemburg – Azerbeidzjan 2-1
20.45 uur: Portugal – Ierland 2-1

Groep D:
16.00 uur: Kazachstan – Oekraïne 2-2
20.45 uur: Frankrijk – Bosnië-Herzegovina 1-1

Groep F:
20.45 uur: Faeröer – Israël 0-4
20.45 uur: Moldavië – Oostenrijk 0-2
20.45 uur: Denemarken – Schotland 2-0

Groep G:
20.45 uur: Letland – Gibraltar 3-1
20.45 uur: Noorwegen – Nederland 1-1
20.45 uur: Turkije – Montenegro 2-2

Groep H:
20.45 uur: Malta – Cyprus 3-0
20.45 uur: Slovenië – Slowakije 1-1
20.45 uur: Rusland – Kroatië 0-0

Donderdag 2 september 2021:

Groep B:
18.00 uur: Georgië – Kosovo 0-1
20.45 uur: Zweden – Spanje 2-1

Groep C:
20.45 uur: Litouwen – N-Ierland 1-4
20.45 uur: Italië – Bulgarije 1-1

Groep E:
20.45 uur: Estland – België 2 -5
20.45 uur: Tsjechië – Wit-Rusland 1-0

Groep I:
20.45 uur: Andorra – San Marino 2-0
20.45 uur: Hongarije – Engeland 0-4
20.45 uur: Polen – Albanië 4-1

Groep J:
20.45 uur: Liechtenstein – Duitsland 0-2
20.45 uur: Noord-Macedonië – Armenië 0-0
20.45 uur: IJsland – Roemenië 0-2

Zaterdag 4 september 2021:

Groep A:
18.00 uur: Servië – Luxemburg 4-1
18.00 uur: Ierland – Azerbeidzjan 1-1

Groep D:
15.00 uur: Finland – Kazachstan 1-0
20.45 uur: Oekraïne – Frankrijk 1-1

Groep F:
20.45 uur: Faeröer – Denemarken 0-1
20.45 uur: Israël – Oostenrijk 5-2
20.45 uur: Schotland – Moldavië 1-0

Groep G:
18.00 uur: Letland – Noorwegen 0-3
20.45 uur: Nederland – Montenegro 4-0
20.45 uur: Gibraltar – Turkije 0-3

Groep H:
18.00 uur: Cyprus – Rusland 0-2
18.00 uur: Slovenië – Malta 1-0
20.45 uur: Slowakije – Kroatië 0-1

Zondag 5 september 2021:

Groep B:
20.45 uur: Spanje – Georgië 4-0
20.45 uur: Kosovo – Griekenland 1-1

Groep C:
18.00 uur: Bulgarije – Litouwen 1-0
20.45 uur: Zwitserland – Italië 0-0

Groep E:
15.00 uur: Wit-Rusland – Wales 2-3
20.45 uur: België – Tsjechië 3-0

Groep I:
18.00 uur: Albanië – Hongarije 1-0
18.00 uur: Engeland – Andorra 4-0
20.45 uur: San Marino – Polen 1-7

Groep J:
18.00 uur: IJsland – Noord-Macedonië 2-2
20.45 uur: Roemenië – Liechtenstein 2-0
20.45 uur: Duitsland – Armenië 6-0

Dinsdag 7 september 2021:

Groep A:
18.00 uur: Azerbeidzjan – Portugal 0-5
20.45 uur: Ierland – Servië 1-1

Groep D:
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina – Kazachstan 2-2
20.45 uur: Frankrijk – Finland 2-0

Groep F:
20.45 uur: Faeröer – Moldavië 2-1
20.45 uur: Denemarken – Israël 5-0
20.45 uur: Oostenrijk – Schotland 0-1

Groep G:
20.45 uur: Montenegro – Letland 0-0
20.45 uur: Noorwegen – Gibraltar 5-1
20.45 uur: Nederland – Turkije 6-1

Groep H:
20.45 uur: Rusland – Malta 2-0
20.45 uur: Slowakije – Cyprus 2-0
20.45 uur: Kroatië – Slovenië 3-0

Woensdag 8 september 2021:

Groep B:
20.45 uur: Kosovo – Spanje 0-2
20.45 uur: Griekenland – Zweden 2-1

Groep C:
20.45 uur: Noord-Ierland – Zwitserland 0-0
20.45 uur: Italië – Litouwen 5-0

Groep E:
20.45 uur: Wit-Rusland – België 0-1
20.45 uur: Wales – Estland 0-0

Groep I:
20.45 uur: Hongarije – Andorra 2-1
20.45 uur: Albanië – San Marino 5-0
20.45 uur: Polen – Engeland 1-1

Groep J:
18.00 uur: Armenië – Liechtenstein 1-1
20.45 uur: Noord-Macedonië – Roemenië 0-0
20.45 uur: IJsland – Duitsland 0-4

Vrijdag 8 oktober 2021:

Groep E:
20.45 uur: Estland – Wit-Rusland
20.45 uur: Tsjechië – Wales

Groep G:
20.45 uur: Gibraltar – Montenegro
20.45 uur: Letland – Nederland
20.45 uur: Turkije – Noorwegen

Groep H:
20.45 uur: Malta – Slovenië
20.45 uur: Cyprus – Kroatië
20.45 uur: Rusland – Slowakije

Groep J:
20.45 uur: Liechtenstein – Noord-Macedonië
20.45 uur: IJsland – Armenië
20.45 uur: Duitsland – Roemenië

Zaterdag 9 oktober 2021:

Groep A:
18.00 uur: Azerbeidzjan – Ierland
20.45 uur: Luxemburg – Servië

Groep B:
18.00 uur: Zweden – Kosovo
18.00 uur: Georgië – Griekenland

Groep C:
15.00 uur: Litouwen – Bulgarije
20.45 uur: Zwitserland – N-Ierland

Groep D:
15.00 uur: Kazachstan – Bosnië-Herzegovina
18.00 uur: Finland – Oekraïne

Groep F:
18.00 uur: Schotland – Israël
20.45 uur: Faeröer – Oostenrijk
20.45 uur: Moldavië – Denemarken

Groep I:
20.45 uur: Andorra – Engeland
20.45 uur: Hongarije – Albanië
20.45 uur: Polen – San Marino

Maandag 11 oktober 2021:

Groep E:
20.45 uur: Wit-Rusland – Tsjechië
20.45 uur: Estland – Wales

Groep G:
20.45 uur: Letland – Turkije
20.45 uur: Noorwegen – Montenegro
20.45 uur: Nederland – Gibraltar

Groep H:
18.00 uur: Cyprus – Malta
20.45 uur: Slovenië – Rusland
20.45 uur: Kroatië – Slowakije

Groep J:
20.45 uur: Noord-Macedonië – Duitsland
20.45 uur: Roemenië – Armenië
20.45 uur: IJsland – Liechtenstein

Dinsdag 12 oktober 2021:

Groep A:
20.45 uur: Servië – Azerbeidzjan
20.45 uur: Portugal – Luxemburg

Groep B:
20.45 uur: Kosovo – Georgië
20.45 uur: Zweden – Griekenland

Groep C:
20.45 uur: Litouwen – Zwitserland
20.45 uur: Bulgarije – N-Ierland

Groep D:
16.00 uur: Kazachstan – Finland
20.45 uur: Oekraïne – Bosnië-Herzegovina

Groep F:
20.45 uur: Faeröer – Schotland
20.45 uur: Israël – Moldavië
20.45 uur: Denemarken – Oostenrijk

Groep I:
20.45 uur: San Marino – Andorra
20.45 uur: Albanië – Polen
20.45 uur: Engeland – Hongarije

Donderdag 11 november 2021:

Groep A:
18.00 uur: Azerbeidzjan – Luxemburg
20.45 uur: Ierland – Portugal

Groep B:
18.00 uur: Georgië – Zweden
20.45 uur: Griekenland – Spanje

Groep H:
18.00 uur: Rusland – Cyprus
20.45 uur: Malta – Kroatië
20.45 uur: Slowakije – Slovenië

Groep J:
18.00 uur: Armenië – Noord-Macedonië
20.45 uur: Roemenië – IJsland
20.45 uur: Duitsland – Liechtenstein

Vrijdag 12 november 2021:

Groep C:
20.45 uur: N-Ierland – Litouwen
20.45 uur: Italië – Zwitserland

Groep F:
18.00 uur: Moldavië – Schotland
20.45 uur: Denemarken – Faeröer
20.45 uur: Oostenrijk – Israël

Groep I:
20.45 uur: Andorra – Polen
20.45 uur: Hongarije – San Marino
20.45 uur: Engeland – Albanië

Zaterdag 13 november 2021:

Groep D:
15.00 uur: Bosnië-Herzegovina – Finland
20.45 uur: Frankrijk – Kazachstan

Groep E:
20.45 uur: Wales – Wit-Rusland
20.45 uur: België – Estland

Groep G:
18.00 uur: Noorwegen – Letland
18.00 uur: Turkije – Gibraltar
20.45 uur: Montenegro – Nederland

Zondag 14 november 2021:

Groep A:
20.45 uur: Luxemburg – Ierland
20.45 uur: Portugal – Servië

Groep B:
20.45 uur: Griekenland – Kosovo
20.45 uur: Spanje – Zweden

Groep H:
15.00 uur: Malta – Slowakije
15.00 uur: Slovenië – Cyprus
15.00 uur: Kroatië – Rusland

Groep J:
18.00 uur: Liechtenstein – Roemenië
18.00 uur: Armenië – Duitsland
18.00 uur: Noord-Macedonië – IJsland

Maandag 15 november 2021:

Groep C:
20.45 uur: N-Ierland – Italië
20.45 uur: Zwitserland – Bulgarije

Groep F:
20.45 uur: Israël – Faeröer
20.45 uur: Schotland – Denemarken
20.45 uur: Oostenrijk – Moldavië

Groep I:
20.45 uur: San Marino – Engeland
20.45 uur: Albanië – Andorra
20.45 uur: Polen – Hongarije

Dinsdag 16 november 2021:

Groep D:
20.45 uur: Finland – Frankrijk
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina – Oekraïne

Groep E:
20.45 uur: Wales – België
20.45 uur: Tsjechië – Estland

Groep G:
20.45 uur: Gibraltar – Letland
20.45 uur: Montenegro – Turkije
20.45 uur: Nederland – Noorwegen